PDA

View Full Version : [RP] Svobodní



AngelusCzD
25-01-2015, 11:07
Svobodní
http://i.imgur.com/MyUopPE.jpg

Jsme znovu začínající RP guilda, která chce bavit hráče, a přilákat nováčky k RP. Samozřejmě nebudeme jen hrát RP, pokud bude nálada a chuť zajdou nějaký ten dung či Raid.
Od členů očekáváme, aby se zapojovali do RP, což je účastnit se eventů a po zkušenější a déle hrající hráči přijít i s návrhem na samotný event.
Svobodní jsme proto, že nechce podléhat žádnému mocenskému stavu ale ani nebudeme do žádných mocenských rozdělení plést. Což znamená, že nejsme národ, nejsme frakce, jsme jen skupina hráčů, záměrně hráčů, protože rasám se u nás meze nekladou od nočních elfů až po gnomy, jež pobývájí na určitém území (místo se stále hledá, i na to se RPí). O území se staráme, ale nevládneme mu.

Malý dodatek rádce autora: Preferujeme demokracii, tudíž samozvaným vládcům necháme vybrat způsob jejich popravy.

Co tedy bude naší náplní? Běžné denní RP starosti a strastí, zábavy a vše co k životu patří.
"Tam kde něco končí, něco nového začíná." (http://forum.gamenode.cz/showthread.php?16242-Eventy-Svobodn%C3%BDch)

Salmo
05-02-2015, 16:15
Tedy: jak to s námi je?

Změnili jsme nejprve město za ves, pak ves za jiný kraj, jiný kraj za jiný kontinent a nakonec jsme raději změnili i planetu pobytu. Doufejme, že tato změna vzdálenosti bude na klidné žití a existenci guildy stačit...


Po tvrdém přistání a několika průzkumných cestách se guilda přesunula jižněji a momentálně jsou členové k nalezení v okruhu Nagrand, Terrokar, Zangarmarsh. Stále probíhá hledání něčeho, čemu by se dalo říkat "domov", ale cíl je blízko.

Prozatím jsou plánovány eventy:

Šifra mistra Leothera (moje banán, ve stadiu zpracování - bližší údaje na fóru od 17.2.)
Vidím bílé myši...nebo ogry? (návrh Tarvius - pořádán bude v týdnu od 16.2. dle situace)
Za pivo a krocany! (Návrh Thanalos - pořádán bude v týdnu od 23.2. dle situace)

Záznamy z eventů Svobodných naleznete zde: http://forum.gamenode.cz/showthread.php?16242-Eventy-Svobodných

Zájemci o účinkování v guildě se mohou inRP přihlásit u kteréhokoliv člena, případně napsat list vedení (Angeluspacis)

AngelusCzD
27-03-2015, 19:35
HC dungy možná i Raid

Někteří hrače z řad RP komunity jsem obesílal a vyptával se zda by měli zájem jeden večer obětovat na "chození" HC dungu a možná i Raidu, záleží zda by se dalo dohromady tolika lidí. Jak sem naznačil, tak jsem se vyptával lidi, který den by jim vyhovoval, a vyšel mi z toho pátek. Tak že od pátku 3.4. 2015 mezi 19 - 20 hodinou, zkusíme dát poprvé doufám že né naposledy nějaký ten dung.

Kdo má zájem logne a písne mi o inv (Angeluspacis)

Tak budu se těšit ;)

Salmo
15-06-2015, 16:07
Dámy a pánové, milí Lemouni. Guilda toho odeRPila dost a dost - viz. popisy eventů, ale až do převodu ohledně Svobodných nepočítám s dalšími články. Až Alláh, písek a vítr dá, budou dopsány i ty poslední věci, co se udály a zatím jsou jen na papíře, a načneme novou/starou historii, jenže trochu jinak a trochu líp. ]:>" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">(Žádnej strach, bude to hodně brzo.)