PDA

View Full Version : NISIAR, rest in peace



Angeel
02-11-2013, 17:05
NISIAR

....predstavoval jednu z nejvetsich a nejlepsich guild hlavne co se tyce PvE nekolik let. Diky mnoha faktorum dnes jiz bohuzel nenaplnuje predchozi slova a je asi zbytecne se rozespisovat. Tohle je jen pripominka pro ty vsechny, kteri delali a zili s touto guildou, pro ktere byla jako skoro druha rodina a diky ni vzeslo mnoho pratelstvi i v realnem zivote. Pripominka mnoha uspechu a nadseni, ale nekdy i zklamani a rozcarovani. A take jako podekovani vsem, co ji behem tech let poznali, budovali a drzeli na vrcholu.
:´(

Ale dost melodramaticnosti :P

Guilda jeste nezanikla, ale jeji zbyvajici clenove jiz koukaji, kde by se mohli usadit v jinych novych raidovacich skupinach.

Takze...

Rest in Peace

wallkercz
02-11-2013, 17:54
Jo skvěla guilda :) plna skvělích lídí. Opravdu jako rodina kde každý přidal svým názorem k uspěchu této guildy jako exGuM jsem rád ze jsem byl GuM :)
A všem moc děkuji a přeji mnoho uspěchů v jine guildě:) Mne samosebou najdete kdykoliv na TSku LoD kde afkuji :)

Skarou
02-11-2013, 18:28
Úplně nejlepší guilda a ty raidy šly taky vážně skvěle (teda doufám pač sem jich cca 90% prospal :D ). Hodně srandy na tsku! Je jen škoda že plno starších členu přestalo hrát a potom i nováčků. Vážně škoda že se nám nepovedlo guildu znova vzkřísit :D

Jinak jestli by někdo hledal někoho na raid stačí si zadat /who Nisiar a par lidí se určitě rádo přidá :)

Bobika
05-11-2013, 01:08
Smrt všem zlodějům guild-banek jako je Airxmen!

Angeel
06-11-2013, 12:03
to si vzal vyplatu ne? pff hade jedno

Jimmmy
20-11-2013, 22:11
ha, zdravim. V te guilde jsem byl jeste na valhalle, kdyz se chodil hyjall a BT bylo zabugovane :)
Cau petysi, nevedel jsem ze jeste hrajes :)

Hitmen
27-12-2013, 14:26
<3 yes krasny roky svama :))