PDA

View Full Version : United Legion of Aliance



vespa
01-11-2013, 13:58
United Legion of Aliance


Zaměření: Alianční PVE
GuM: Kieferik(momentálně nehrající)
Zástupce: momentálně asi já (Goodmen), páč z guildy stejně nikdo neloguje :)
Kontakt: www.uloa.cz (http://www.uloa.cz)

Něco málo o ULoA:
ULoA, tak jak ve zkratce všichni oslovují naší guildu, vznikla někdy v roce 2007 na serveru CzechWoW (forever:)). Píši "někdy", protože z původních zakladatelů snad už nikdo nehraje. Původní název se ale datuje někdy k roku 2006, kdy tehdejší GuM Bombr a další legendy, založily guildu Legion of Stormwind.
Poté co k nám přešli hráči z guildy Silver Angels nebo po spojení s guildou Legion of Ironforge vznikl současný název United Legion of Aliance. V takovém to složení jsme tehdy progresovali TBC raidy a po nahození WotLk také Naxx :) Po spojení s guildami Inferno a The Chosen of Nozdormu se stala naše guilda největší na serveru.
Po ukončení provozu serveru CzechWoW, jsme se přemístili na krátkou dobu na Twin a posléze na RP server CzechDream. Někdy v tu dobu jsem se stal na krátkou dobu GuM já a po nějakém čase jsem to předal současnému GuM Kieferikovi. S tímto skvělým raid leadrem jsme se přemístily na server SOULWELL, kde jsme úspěšně progresovali TOC (10/25/HC) a poté i ICC (10/25).

Jak už to ale bývá, naše hráčská léta jsou za námi. Studentská léta jsme vyměnily za spořádaný pracovní život a ostatní se rozutekli do jiných aktivních guild.

Proto tento topic neslouží k nabírání nových tváří ale ke vzpomínce na jednu guildu, kterou po přesunutí na další server už ani nikdo nezná, ale ona žije dál !!! :)
Navštivte naše stránky www.uloa.cz (http://www.uloa.cz) a kdo si na nás vzpomene ať tu klidně něco napíše:)

Luba (Vespa) / Goodmen

Afia
01-11-2013, 18:53
Zdravím tě Goode, vypadá to, že jsi vše, co zbylo z ULoA :D Tři roky jste byli moje rodina, díky O:)

vespa
02-11-2013, 22:13
Ahoj děcka:)
Arielka, sluníčko naší G:) Co děláš? Jak se máš?

Zdarec Ucho, tak to si už hrajete nějakou live online game ve Futuru co:)? Musím se za Vámi někdy stavit kruci, v tom Olmiku jsem sám a velká nuda. Příští týden jedu na akci do Brna, tak bych se ozval. Pozdravuj všechny:)

Afia
03-11-2013, 15:30
Ahoj děcka:)
Arielka, sluníčko naší G:) Co děláš? Jak se máš?

Sluníčko jsem možná byla do tý doby, než jste mě začli "srát" :D
Krom půlroční pauzy pořád hraju, momentálně jsem tady sama a jen si tak expím :crazy: a čekám, jestli se vrátí někdo z guildy :bye:

Vrana
15-11-2013, 12:30
A já se těšil, že když Kief je ze hry, že bych se vrátil, protože guilda v které teď jsem umírá. Ale koukám, že to bych si nepomoh :D

Váš Avarion / Liewelin

ypsilonx
07-12-2013, 11:17
Děcana -> už jste se to naučili hrát? :D

vespa
12-12-2013, 15:47
Děcana -> už jste se to naučili hrát? :D

Koho myslíš adolescente? Že se ozývá zrovna někdo z takové ninja guildy :D
Zales za ten svůj DJ pult a hraj pro ty co mají nervy tě poslouchat:)

Heyou
12-12-2013, 22:45
A tak bylo nebylo jedneho krasneho dne zase lognu sice uz ne na svuj acc ktery jsem prodal za 3 eura .. ale na neci jiny (mam jich cca 5acc s X postavama) Lubo krasne si to napsal .. ze skoncily ty krasna leta kdy sme hrali o 106 animovanou hru,kourily,pily a failovali v raidech,pomlouvali picka a zbytek populace serveru (Jarold,lenka apod) ty dlouha leta ktere sem venoval wow (8let) mi nikdo nerozmluvi ze jsem promarnil sezenim u wow. Ty krasne casy kdy sme cele hodiny poslouchali Kiefa,Jarolda,Medweda,Zulla a jine legendy uz jsou davno pryc. ted si akora pustime par videi co udelal Drakanius a zavzpominame na ty krasne stare casy..

Mozna zase prijde cas kdy se poradne vyhecujem a srazime se v brne.. mozna uz to vyjde a ne jak posledne ..

Tak teda at se dari , na uloa.cz chodim kazdy den .. viz. dkp web :)

Draewella
13-12-2013, 13:56
Takový důvěrnosti :-) Gooda ráda pozvu na náš raid, když to jde. A určitě neni jedinej, koho bych vzala, kdyby se někdy ozval. Každej tak nějak ví :-)

vespa
18-12-2013, 22:52
Goode, včera sem tě mastil ve WG :-D !
Bych se víc snažil a políbil bych ten tvůj roh, kdybych věděl kdo jsi:-)

Draewella
19-12-2013, 01:09
Ucho holt neví, že ty nevíš, tak se nepodepsal.

vespa
19-12-2013, 18:37
No tvl ty ku**y moderujou forum už i tady:) Nemám slov ....8)
Už je to tu jak v jedné nejmenované Asijské republice:) i toho vůdce tu máme, tak ještě chybí aby zastřelili toho kdo o něm řekne křivé slovo:(
Smutné.....

vespa
19-12-2013, 19:16
Jo lidi soráč, ale trochu bojuji s poskytovatelem hostingu našich stránek. Odmítá poskytovat jakoukoliv podporu, i když to máme zaplacené a opět zablokoval přístup. Vím že už tam moc lidí nechodí ale je to opravdu usměvné už.... holt neschopnost lidí něco dělat je nejenom tu :)

Afia
19-12-2013, 19:56
Takový krásný stránky jsi vytvořil, škoda, že se nevyužívají :(

Draewella
21-12-2013, 00:34
Kdo se nepodepsal? Jak se nepodepsal? Kdy se nepodepsal? A ahoj Drae :-).

Beru zpět... Tohle mi uniklo.

vespa
29-12-2013, 22:34
Takový důvěrnosti :-) Gooda ráda pozvu na náš raid, když to jde. A určitě neni jedinej, koho bych vzala, kdyby se někdy ozval. Každej tak nějak ví :-)

Škoda že si mi neřekla ani jednou :-D

Draewella
30-12-2013, 01:35
To neni pravda... Řikala jsem ti, že chodíme každou neděli v sedm a i jsi s náma minimálně jednou byl. Pak jsi řikal, že nechceš tankovat a že bys šel za dmg, tak jsem ti držela fleka, ale ty jsi upad do AFK a pak do Off-line... Od tý doby jsem tě buď neviděla on-line v ten správnej čas, nebo pravda nebylo místo.


Přeju ti tady, moje milá Draewello, hodně štěstí. A pěkný svátky :-).

Nápodobně :-)

vespa
30-12-2013, 16:33
To tu mournu nebudu mít nikdy asi :-D

Heyou
24-01-2014, 21:50
so sad

Runner
07-04-2014, 10:43
ahoj všetkých bývalých spoluhráčov a kamarátov zdraví Runner !!!

shadowfear
14-04-2014, 15:10
Ja tiež všetkých zdravím, bohužial už z hordy :D , no videl som pár uloákov pobehovať aj keď poväčšine už v iných guildách, keď tak joinite občas bg, nech vás môžem aspoň sprasiť poriadne :D