PDA

View Full Version : Insomnia



Emptúch
03-07-2013, 11:28
Ahoj Horda!


po minuločných úspechoch by som chcel zopakovať skvelú jazdu a opäť preliezť aspoň cez 5tich bossov v SWP.
Ako to dokážeme? to je jednoduché spojíme sily, zahodíme guildovné egá(jebá) a budeme robiť to čo sme robili akoby sme boli jedna guilda :)

Ako budeme brať itemy? systém lootovania bude jeden a hlavne pre všetkých platný, roll stým že Master Looter bude pod mojou kontrolou.

Kto nám bude leadrovať? budem to ja prípadne iný skúseny Raid Leader pod mojim dozorom. Nemusíte sa báť celý TBC content mám prejdený z rôznych uhlov cláss.

Kto bude na raidoch? predovšetkým všetci z chuťou a záujmom o raidovanie no a samozrejme aj odpovedajúcim gearom, iste pochopíte že do SWP čka T5 gear nepatrí.

Ako sa dostaneme na raid? v prvom rade od vás potrebujem nejaké info o vaších postavách ich specoch a gearoch. Tieto informácie mi budú. Posielajte mi to ako PMku tu na fóre alebo ingame whisper(moje postavy sú v mojom podpise) vo Forme:

Nick - Class - Spec - Gear- Offspec( ak sa dá použiť v nejakom reálnom geare)

Pr.- Jerrysmrdí - Druid - Feral - T6/SWP - Dobrý Balance Gear

Zatiaľ všetko o termínoch a zložení raidu budem včas informovať..


http://www.youtube.com/watch?v=pLFk2FA3dKo

Empťák

xcizm14
03-07-2013, 23:37
Ciza - Paladin - Holy - T6/SWP - off gear T6 Retri
Kylien - Hunter - MM - T6 - off Surv
Whitestorm - Lock - Destro - T6

Sintoras
03-07-2013, 23:54
Samusin - Hunter - BM - t6/SWp

;)

Emptúch
06-07-2013, 14:05
Zajtra o 18:30 sa pôjde SWP pod taktom Braves a dodatocnou dobierkou WorldWidu. Prihlásky na Raid Posielajte postou na nick Emptúch, prípadne PM kou na GameNode Fórum
Viac Info /w Emptúch

Emptúch
07-07-2013, 22:03
Prvý deň WW raidu:

Kalec: 2x sa dojebal a vliezol do textury na tretí krát už, po návšteve GM islandu, neodolal :)
Brutal: Prvý pull nám na 80k HP wipnul v rozzúrenom enragi raid, na druhý už s prehľadom 10tich sekúnd k dobru neodolal :P
° malé intermezzo keď sa kvôli nefunkčným UI nedalo nikomu pohnúť nikým °
Felma: Prvý pull rýchli wipe na dostanie sa do tempa, druhý pull wipe na 3% :( bohužial už niektorý museli ísť..

Zajtra pokračujeme v ,,bojovom,, ťažení :) znova o 18:00-18:30 inv time ;)

Nixx_mq
07-07-2013, 23:35
hezke! cg :), neplanujes vzdy po raidu vyplinout nejaky zajimavy recount, loot, nebo tak neco?

Emptúch
07-07-2013, 23:46
hezke! cg :), neplanujes vzdy po raidu vyplinout nejaky zajimavy recount, loot, nebo tak neco?

Niečo by som mohol, napríklad tie hovná s Teamspeaku prepisovať :D

Tak aspoň dačo z návštevy GM Islandu
http://oi43.tinypic.com/2yyte0j.jpg

Nexx
08-07-2013, 21:07
Jerry smrdí jo?!

Emptúch
08-07-2013, 22:57
Jerry smrdí jo?!
+1

Dneska Felma na prvý pull ( hneď potom čo to Mr.Aren natiahol a v 5tich se*****ch zabila raid)
-padla nám parádna staffka ktorú mág určite ocení :)

Lezby už úplne prvý pull pričom opäť parádny loot v podobe luku, spell ramien a offhandu :)

Muru,- prvý pull Failol som ako sviňa a zabudol som že som za SHP :X (áno ten legendárny darkness)
Druhý pull 2 sekundy a bol by parádny prechod, bohužial čas je neúprosný a prešli humanoidi :(
Tretí pull, prechod, a znova bez dispelu :( nevadí zajtra je tiež deň.

Streda 18:30 Muru ;)

P.S. Dnes na TS zavítali legendy Tučný a Jerry ;)

Emptúch
05-08-2013, 23:13
No jo,

dneska po troch týždňoch padol Brutallus na tretí pokus, Felma na prvý pokus (Wau!), Lezby na prvý pokus.

Tlustý nás nešetril a opäť perlil :)

Muru v druhej fázi (Entropius) na 25% !
Škoda !

Emptúch
07-08-2013, 00:51
Tak :( dneska sa nám resetlo ID čko akurát čo sa domlátil trash k Mure :X

Tak sme si dali SWP nanovo :) Kalec, prvý wipe na 5% zabilo všetkých ľudí pri drakovi, nevadí padol na druhý pokus.

Brutalus, Felma a aj Lezby však neodolali, a podvolili sa na prvé pokusy :)

Murururu awaits! :X

Emptúch
07-08-2013, 21:10
Dnes Muru na prvý pull :) krása Screeny a loot later :)

Emptúch
07-08-2013, 22:04
http://oi41.tinypic.com/2m6x45z.jpg

Trinket Tank - Liposukce
Trinket Melee - Morgy
Leather Melee Chest - Rillis
PvP Ring Heal - Magiczek

Nexx
08-08-2013, 16:24
Project Insomnia:
Tento nápad jsem dostal ja a Faerovia pred rokem, po uspesnem BT jsme se rozhodli ze si dame i SWP. Trvalo to par ID a nebylo to snadne ale nakonec jsme se postavili i pred M'uru. Prvni WW 1st kill jsem leadroval ja a druhy pokud se nepletu TOP HORDE RL Emptuch. Po roce se Project Insomnia vraci, a snim i nove tvare a RL. Jako RL tu mame Emptaka, Tlusteho a Redbulla.
Pokud mate i vy zajem sundat neco malo v T6 instanci napiste nekomu z nich a domluvte si misto na dalsi raid ;)

Emptúch
08-08-2013, 17:20
Project Insomnia:
Tento nápad jsem dostal ja a Faerovia pred rokem, po uspesnem BT jsme se rozhodli ze si dame i SWP. Trvalo to par ID a nebylo to snadne ale nakonec jsme se postavili i pred M'uru. Prvni WW 1st kill jsem leadroval ja a druhy pokud se nepletu TOP HORDE RL Emptuch. Po roce se Project Insomnia vraci, a snim i nove tvare a RL. Jako RL tu mame Emptaka, Tlusteho a Redbulla.
Pokud mate i vy zajem sundat neco malo v T6 instanci napiste nekomu z nich a domluvte si misto na dalsi raid ;)
http://blogs.democratandchronicle.com/brockport/files/2012/10/thank-you-car-d1.jpg
A ja som leadroval len tento tretí :) druhý leadroval Tučko :)

Nexx
08-08-2013, 18:17
Chybi mi tva taktika na illidana :( My little deutsch friend :(

sheleronk
08-08-2013, 18:32
Příští rok prý budou taktiky jen v němčině, že Empte? :)

Nexx
08-08-2013, 22:40
Po 3 mesicich v SWP za resto ;)
http://www.2i.cz/b2ec3e14c7

Loot z ere top: 4x plate heal ramena.