PDA

View Full Version : Hunters' FapRoom



Elenae
11-05-2013, 23:26
No, protože nemáme nějakou možnost sledovat, jak jsou na tom kolegové hunteři z druhé frakce, zakládám tenhle topic. Samozřejmě mám +- přehled komu padl oranžovej luk, nebo kdo vypadá na schopnýho huntera, ale tím to hasne.

Když se přiznáme ke svým výsledkům, mohlo by to poskytnout pěkný měřítko. Poslední revize autoshotu to docela boostla, tak uvidíme, kolik se komu povedlo vytáhnout. A aby to mělo nějakou výpovědní hodnotu, osobně bych to vztáhl na Brutalla v Sunwellu.

Samozřejmě, házejte sem cokoliv, ať už record crit aimedou do hráče nebo podobný blbosti :)


Edit: Po dohodě Vás ještě poprosím - přihoďte i svoje staty/gear a support ať to máme celý, děkuju.

Elenae
12-05-2013, 23:29
Tak, můj příspěvek. Je to s Thoridalem, ačkoliv jsem asi 15 sec před koncem umřel na mrtvýho tanka (V heru s bestialkou odpálenou).
3564,5 dps

Recount:
http://www.2i.cz/info/a20e1c36e5.jpg

Staty unbuff:
http://2i.cz/200e1c36e5


Co se raidu týče - Na bossovi Expose Armor, Curse of Reclessness, Faerie Fire od moonkina +3% hitu, Seal of Crusader od retriny, JoW, Hunter's Mark a Expose weakness od survivala (z cca 1050 agi) a nakonec Blood Frenzy od Armse. V partě pak warrior, feral druid, enha shaman s agi totemem a retrina (nakonec jsem je předvědčil :D).

Buffy - BoM, BoW, BoK Salva, packa, agi žrádlo +20 a +10, agi scroll +20, elixir of demonslaying, haste potka na CD. Na petovi +20 str, agi scroll, BoM, BoK, packa.

Huntress
13-05-2013, 07:23
najs, no až já půjdu raid a povede se grupa tak taky něco přihodím...btw ty lockové vám opravdu točej tužku :D

btw snažíš se o 1:1(časování), nebo necháváš na serveru 2:1(spam)? Mě zatím na panácích vycházel drobně líp spam, v raidu sem od tý doby nebyl xD

harpicmax
13-05-2013, 23:18
tak teda nieco napisem aj ja xD

3019 dps... 19k mi chybalo do milionu dmg :D support v raide nic moc, ani support svoj nic moc, no uz je to lepsie a snazim sa nezabudat na demonslaying

http://imageshack.us/a/img191/5789/wowscrnshot042913210756.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/191/wowscrnshot042913210756.jpg/)

tu su staty bez buffov - iba s aspectom, 1925 armor ignore

http://imageshack.us/a/img11/1336/wowscrnshot051313234509.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/11/wowscrnshot051313234509.jpg/)

zostava raidu -expose armor, recklesness, feary fire, hunters mark nevytalentena a to je vsetko xD ... taka napikacu, ani survival, ani arms, ani retrina ani nic :D
parta - fury war, feral, BMhunter(ja), BM hunter druhy, enha... (totemy na switch... WF na proc a pak agi, o par sekund jak skonci WF zas WF a pak zas agi)
buffy - Bom, Bok, Agi scroll, agi zravka +20, (10 som vtedy nemal), 1x demon slaying (na 2. po 5. minute som zabudol) 1 haste potka a 2 fel mana potky - bez wisdomu a judgmentu na wisdomu smo trošku kapal na manu
pet buffy - bom, bok, packa...

tak verim ze s top partou, minimalne jak mal elenae tam 3400 dam xD este si to len tak zostavit xD

edit: pred tou super top reviziou som dal max 2780 dps, support tiez nic moc, jediny pocitatelny boost je 2x hero

Elenae
13-05-2013, 23:44
Dobře :)
Jo před super top revizí sem měl 2952 - na 70% neuhealovali na burn survivala, to tehdá trochu nasralo :) Jináč mám úkol pohrát si s recountem tak, aby zobrazoval celkový dmg + peta k tomu samotnýho zvlášť - to je pěkná věc.

harpicmax
14-05-2013, 00:33
to je jednoduche, das si v recounte nastavenie - a das merge pets (fajku prec) a pak das pets - show... bude ti to ukazovat dmg huntra a dmg peta zvlast

Sintoras
16-05-2013, 11:16
Auto attack je zase opravený - zase sa naňho musí čakať 0,5 sec...

Elenae
16-05-2013, 11:52
Tak, bacha, když to makrujete, občas může procnout KC pěkně nechutně do aa a pak ho zdrží. Kdyby aspoň hodili KC aby aa nerušil, už is nemusíme stěžovat.

K tomu 0,5 sec cd - ten je správně, jen by ho střely a KC neměly resetovat. Tkže makro powa a zkusit pořešit ten KC aby to nepřekusoval.

Funguje !Auto shot, ale ten diff tam je furt, možná maličko menší.

Huntress
16-05-2013, 12:45
what? člověk si s tím ani nezatočí a oni to zrušej?

harpicmax
17-05-2013, 00:06
no jo nejaky inteligent... asi nejake deti plakali ze hunter moc toci... ale pozrite sa na videa z offiku ze huntri by mali tocit 4k dps na brutovi uplne s prehladom...

Sintoras
17-05-2013, 07:08
Pridávam sa k Harpicovi nemyslím si, že s prehľadom, ale malo by to byť možné v TOP geare a parte (možno za pomoci 2-3bl :D ). Dalo by sa to dosiahnuť za ideálnych podmienok, navyše vždy bude nejaká mať nejaká class určitú výhodu, to môžete rovno zredukovať dmg mágom z fireboltu alebo Warcom z executu...

harpicmax
17-05-2013, 10:16
No tu ani nejde o 2-3 heraky, staci fakt top parta a top zlozenie raidu... Elenae mal viac menej top partu aj top zlozenie raidu a dal 3565dps, keby bolaautoshot funkcna na 100% a nie na 60 ako tomu bolou elenae a na insomnii na tu kraktu chvilu, tak sa s rym da dar 4k.. A to este nema top equip...

Skor som naozaj nepochopil dovod preco to stiahli a popravde hladal som v roznych topicoch no nic a ani zmienku o tom som nenasiel...

Kazdopadne konecne sa to aspon zcasti opravilo, a teraz sa to zmaze? Tomu nechapem..

Presne to jak keby ste dali lockom cast time na shadowbolt o 0,5 sec viac alebo magom zredukovali dmg nejakych abili atd...



Proste je toto uplny nezmysel..

Emptúch
17-05-2013, 15:30
no jo nejaky inteligent... asi nejake deti plakali ze hunter moc toci... ale pozrite sa na videa z offiku ze huntri by mali tocit 4k dps na brutovi uplne s prehladom...

Ja plačem celé noci a čakám kým mi uveria že healeri maju pretočiť celý raid dokopy!

.. no a ako mastre povedal 4k s prehľadom ;)
nakoniec niečo s reálneho ofíku ( nie stoho funkovského)...

http://img17.imageshack.us/img17/1170/classdps.jpg

harpicmax
17-05-2013, 16:56
Hmm a aky patch? ... Na patchi 2.4.3 malo dojsr k uprave fungovaniu autoshotu, ak to je z nizsieho patchu tak tie cisla su adekvatne... No uprimne, uz sa tu dost dlho dokazovalo, ako to ma po spravnosti fungovat, a nakonec sa ukazalo ze to je naozaj bugnute... Tak preto nechapem toho znovunahodenia bugnuteho spellu

B3rky
17-05-2013, 20:48
Sunwell prisel s patchem 2.4.0 (25th March, 2008 ), patch 2.4.3 (15th July, 2008 ) ...
Podle toho obrazku je huntersky zaznam z data 22nd July, tedy az po nahozeni patche 2.4.3 ...

B3

Emptúch
17-05-2013, 21:09
Sunwell prisel s patchem 2.4.0 (25th March, 2008 ), patch 2.4.3 (15th July, 2008 ) ...
Podle toho obrazku je huntersky zaznam z data 22nd July, tedy az po nahozeni patche 2.4.3 ...

B3

Ďakujem ti B3rky, dal si mi dôvod že ešte stále dokáže niekto aj sám rozmýšlať a hľadať.
Pre ostatných http://www.wowwiki.com/Patch_2.4.3.
nJoy Studying

harpicmax
17-05-2013, 22:49
tak potom mi chcete povedat ze vestky tie clanky, ktore huntress vyhladaval a pracne sa s tym jebal su loz ? ... sorry ale tak s tym sa nejako neviem stotoznit, tabulky dps nejsi nijak relevantne, ale to ako spelly maju fungovat uz hej, a mylsim ze huntress to popisal spravne a neni jediny, kto sa tymto bugom uz zabyval...

ked chcete aby to fungovalo blizzlike, tak fajn, nemusite tam nahadzovat 50% reviziu, ale opravte to na 100% a nahodte to tam... no mylsim, ze ked to je casovo narocne na opravovanie a neni developerov, ktory by to opravili, tak je lepsia aspon ako taka zaplata v podobe odobratia toho 0,5s cast auto shotu, ktory vznikol, a ktory tam zas je... a samozrejme ktory tam nema byt... ale zas nespamujme tu.. ma to byt hunter fap room a ne hunters' cry room

EIDT:

pridavam citat od huntresse... nakonec sa ospravedlnujem, neni to od patchu 2.4.3 ale 2.3 a viac...


Shrnuto a podtrženo:
Autoshot(AS) má 0,5s hidden(schovaný) cast time.
Od patche 2.3 výše se zavedlo:
Fronta na spelly 0,5s přes vypuštěním autoshotu. (dále CAS)
...server dostane 0,4s před vystřelením AS pokyn k castu steady shot(SS)

Insomnia = Cast AS se přeruší a vycastí se SS

Správně = AS se docastí a HNED po docastění se začne castit serverem řízený SS (dokonalá rotace, ztráta nutnosti časování, brečící warloci že nejsou první)

CAS nefunguje pouze na aimed shot, který se normálně začne castit a přeruší CAS AS
Při castu spellu PŘED začátkem CAS se CAS posune za spell, to umožňuje dát 2 SS za sebe maximálně (při uber štěstí 3)...tohle souvisí se špatným výpočtem haste u huntera (jiný report) takže po opravě autoshotu lze očekávat drobně jiný výsledek


bráno z ElitisJerks. Klidně si to pročtěte celý, možná sem něco vynechal :D

Elenae
18-05-2013, 00:22
Tak, když už se změnilo to co se tu řeší (jak jsem čekal) taky si přidám.

1. Autoshot bez castu nebyl Blizzlike (viz post přede mnou)
2. Co nás nejvíc nerfuje je ono přerušení castu autoshotu - autoshoty si tím buď zdržujeme (opatrností) nebo prostě odsouváme o další steady a půl vteřiyn k tomu dál (moc brzy zmáčknutej).



B3rky
Sunwell prisel s patchem 2.4.0 (25th March, 2008 ), patch 2.4.3 (15th July, 2008 ) ...
Podle toho obrazku je huntersky zaznam z data 22nd July, tedy az po nahozeni patche 2.4.3 ...

Tak, přesvědčili jste mě, že umíte přemýšlet jen napůl. Rozdíl mezi insomníí a offi je v tom, jak dlouho se farmí swp tady a jak dlouho na to měli oni. 25.3 - 15.6. jsou necelé tři měsíce, které měli na odprogressovnání SWP a nabrání equipu. Cca 11 IDček. To by někdo musel bejt sakra lucker, aby měl skoro všechno.

Podložený to mám dál - Spreadsheet od Cheeky, stavěnej na offi TBC ukáže v nejlepším až 4100 bez heráku, potek apod. Tzn 3500-3600 by mělo bejt reálně možný i tam.
Dál, matematika se nemění, a to co si spočítám podle offi vzorečků funguje pro huntera i tady (až na určitej problém s T6 bonusem kerej trochu stahuje steady dolů).



Tkže přemýšlet, ale i promýšlet :) Stačilo by zavýst tu 0,5 sec frontu v castu AA a budem spokojený všichni.

Nimral
18-05-2013, 11:26
Problém je v tom, že stále nefunguje "fronta" spellů zmáčknutých během CAS a CAS neprobíhá při castění jiných spellů. Upřímně si už nemyslím, že by tady někdy klíčový spell huntera někdy fungoval pořádně.

harpicmax
18-05-2013, 15:25
Problém je v tom, že stále nefunguje "fronta" spellů zmáčknutých během CAS a CAS neprobíhá při castění jiných spellů. Upřímně si už nemyslím, že by tady někdy klíčový spell huntera někdy fungoval pořádně.


a prave preto sme boli spokojni asopn s ako tak opravenou abilitou.. aj ked to neni blizzlike, rozhodne to je lepsie jak doteraz... a ked niekto sa ohana dmg, tak naozaj rozmyslajte, ak sa opravi autostho tak aby to bolo blizzlike, tak ta dmg bude este vacsia ako ciastocne opraveny autostho, ako tomu bolo na tych par tyzdnov tu

B3rky
18-05-2013, 18:00
Reagoval jsem na ten obrazek, podle neho je zaznam porizen az po 2.4.3 ...
Zdroj obrazku, datum a jeho pravdivost nemuzu potvrdit ... ale spise bych se priklanel prave k nazoru, ze 4k huntera maximalne tak ve snu a nebo na dalsim datadisku ...
Trosku jsem zalovil na Googlu, nasel jsem nekolik videii, screenu a topicu na DPS u Brutalluse ale zminku o tom, ze by nekdo daval 4k vubec ...
Tu nejaky progress z 12.4 (http://www.youtube.com/watch?v=CPxPxEA8kJ8&feature=related) , Tu celkem pekna diskuze (http://www.mmo-champion.com/threads/607215-Per-Class-DPS-Requirements-for-Brutallus) , Tu SK Gaming rekord (http://farm4.static.flickr.com/3029/5825641522_0a66a0a417.jpg) , Tu video z onoho rekordu (http://www.youtube.com/watch?v=NqORheQREkI) , Tu se resi prave 4k DPS na hunterovi - Luxusni topic (http://maintankadin.failsafedesign.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=31726) ... Doporucuji precist hlavne ten posledni odkaz, tam se resi presne stejnej problem ...
Ocekavam nepovedene "screenshoty" z Photoshopu ... tak posilejte, uz se tesim :)

Chtel bych taky pouzit citaci Knaughty (Posledni odkaz, druha stranka, uplne dole) - "Refuted. At 4k, her ex-BF would have been doing 25% more DPS than the best hunter in the #1 guild during their world-record attempt as the worst non-support-class DPS in-game." Coz asi nejlepe vystihuje nazor na 4000 DPS za huntera na Brutallovi ...

Puvodni ucel topicu bylo reseni DPS huntera a ne auto-shot ... V pripade, ze jste si jisti, ze mate pravdu o nespravnosti auto-shotu, piste rovnou do bug reportu. Tam si to snad nekdo z vedeni precte a snad to pomuze k budouci oprave, tady to je ale k nicemu ...

B3

harpicmax
18-05-2013, 20:25
berky ? ty si zaspal dobu ? ... nechapes ze ten auto-shot je bugnuty, potvrdili to i developery, riesilo sa to v bugreporte este na starej insomnii aj teraz po spojeni... :) preto sa nahodila ta nova revizia, za ktorej to bolo ako tak spravene, sice nespravene zaroven...

kazdopadne, jak poznamenal elenae, tu je sunwell kolko ? 2 roky uz? tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu... bugnuty auto-shot dokazany bol, aka z toho bude dmg uz je vysledok opraveneho autoshotu.. :) to ze nikde nikto na offiku nedal 4k dps neznamena, ze to blizzlike neni mozne

Sintoras
18-05-2013, 20:31
Myslím si, že chalani uviedli relevantné argumenty k diskusii. Zhodneme sa na tom, že auto shot ktorý bol nedávno zavedený nie je blizz takisto ako ten terajší. Som rád že sa problematika tejto ability konečne začala riešiť. Je jasné že instantný aa je veľké op pre hunter class (aj keď v rotácii na bossoch to bolo skoro rovnaké ako na offi), ale je to aspoň nejaký pokrok v porovnaní s minulosťou. To že hunter pretočí locka atď. je tiež nepodstatné ako už chlapci poukázali :). Toto forum a GN tým je tu na to, aby komunikovali s hráčmi a riešili spolu problémy, preto by som sa rád opýtal: Prečo sa zrušili už vykonané opravy, či plánuje GN tým ďalšiu opravu tejto kľúčovej ability a ak áno, v čom by taká oprava spočívala?

Edit: (srry za presun príspevku)

mufinQua
18-05-2013, 20:51
skoda jen, ze jsme se nedozili Khuzdula s thoridalem... to by byla cislicka

Emptúch
18-05-2013, 21:35
tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu

Mástre,

opäť si dovolím opraviť vás.
Offik a jeho gildy majú drobátko iný systém ako tunajšie (DWoA, Wanamare, Goappy Tree Frendz)

Funguje to tam na spôsobe hlavného zberača top eq, určeného vopred gild mastermi a i.
A prípady keď niekto niekomu zobral, to tam nieje proste.

S pozdravom 4 ročný člen Alterac Deviants (Ravencrest-Eu)

harpicmax
18-05-2013, 23:17
preco mam taky pocit ze prave ty sa tvaris ako najvacsi Master ? :D .... to ze v tvojej nwm akej guilde to tak robili neznamena ze to robia vsade... ale to je fuk, si máster no :D

Emptúch
19-05-2013, 00:30
preco mam taky pocit ze prave ty sa tvaris ako najvacsi Master ? :D .... to ze v tvojej nwm akej guilde to tak robili neznamena ze to robia vsade... ale to je fuk, si máster no :D
Mástre,
ja som vás nechcel uraziť ja som len plačúce no-life EMO-dítko.
Vaše múdrosti sú mi sväté!

B3rky
19-05-2013, 03:42
berky ? ty si zaspal dobu ? ... nechapes ze ten auto-shot je bugnuty, potvrdili to i developery, riesilo sa to v bugreporte este na starej insomnii aj teraz po spojeni... :) preto sa nahodila ta nova revizia, za ktorej to bolo ako tak spravene, sice nespravene zaroven...

kazdopadne, jak poznamenal elenae, tu je sunwell kolko ? 2 roky uz? tam za 3 mesiace nikto nemal sancu vydropovat top eQ vratane thoridalu... bugnuty auto-shot dokazany bol, aka z toho bude dmg uz je vysledok opraveneho autoshotu.. :) to ze nikde nikto na offiku nedal 4k dps neznamena, ze to blizzlike neni mozne

Nahlaseni o buglem auto-shotu jsem tady cetl uz asi pred mesicem. O tom jestli si myslim ze je bugly nebo ne jsem nenapsal nic, jen jsem odkazoval na bug report, kde se to muze resit ... Cely system lootu je o procentech, takze na otazku jestli mel nekdo sanci sehnat TOP equip je odpoved jednoducha - Ano ... Navic 3 mesice se vztahuji k prvnimu postnutemu obrazku ... Pokud se budeme bavit o rekordu SK Gaming (4 minuty 9 vterin), ktere jsem u postoval, ale postnu ho znovu (http://www.youtube.com/watch?v=NqORheQREkI) ... Tak toto video bylo na jejich strankach postnuto 15. Srpna, bohuzel opravdove datum kdy bylo video natoceno jsem nenasel ... Ale i kdybych bral 15. Srpna, tak je to 5 mesicu od spusteni SWP vcetne casu straveneho na progressu, uz od pohledu na equip lidi vidis vyfarmenost SWP (+Tech Azzinotek z BT tam take sviti pekna hromada) a v pozadi videa muzes videt tri huntery ... jednoho s Golden Bow a dva s Thoridalem, opakuji dva !! V jedne guilde, na offi, 5 mesicu po spusteni SWP ... To je vice nez ma cela horda na Insomnii za cele ty roky (Tedy v pripade, ze posledni dobou, behem me neaktivity nepadl) ...Ohledne 4k DPS - Je si take treba uvedomit ze WOW ma svoje limity ... Je pekne rict si, ze to ze na offi nikdo nedal 4k DPS, neznamena ze to nemuzu dat na blizzlike serveru, ale nekdy to proste WOW neumoznuje ...
Opravy ktere zlepsuji kvalitu serveru podporuji, pokud ale po "uplne" oprave auto-shotu bude kazdej lepsi hunter tocit 4k DPS+, bude asi chyba jinde ...

B3

mufinQua
19-05-2013, 07:40
Ja musim souhlasit s Emptuchem, co se tyce equipovani jednotlivcu. Kdyz jsem byl u kamose divat se, jak smazi na ofi, tak po padnuti bosse nebylo zadne bidovani nebo rollovani, dostal to jeden typek a slo se dal. Tak rikam jako wtf a kamos, ze tak maji postaveny system, jsou urcite priority zavisle na delce pobytu v guilde, dps/hps, kdo si to jak zaslouzi.

Ostatne ve WoA jsme taky meli priority na top eq ze SWP a doplny z T6tek a dostavali ho ti, kteri vedeli, co s nim a uplatnili ho.

Elenae
19-05-2013, 12:42
Oki, nehádejte se tu vás poprosím, když už tu jsme těžce OT.

Tak za prvé, Berky děkuju za linky, to poslední fórko se mi vygooglit nepodařilo. každopádně tam máte důkaz pro i proti tomu o čem se hádáme.
Na druhé stránce píše fathrd, že na druhej kill Brutala tam kopl za BM 2882 dps prakticky bez sunwell eq a support pořádnej taky neměli. Pokud vezmu v úvahu arpen co tam nabereš pak, myslím, že na těch 3600-3700 by se s full supportem dojet dalo určitě i tam. Matematika prostě kecat neumí, pánové, spelly fungujou stejně tam jako tady.

Za druhý: Mufi, taky bych rád viděl Khuzdula s Thoridalem, v začátcích mě toho naučil dost a dost. Ale, i kdyby ho měl, kvůli onomu buglýmu autoshotu by zabrečel jako teď já. Protože Thoridal je rychlejší zbraň, je prostě daleko těžší to uklikat v rotaci správně - tudíž i já sem měl dps tak jen o stovku vyšší než kluci s Goldenem.

A jinak co se týče toho rekordu - vím jak se lootovalo, ale stejně mi přišlo že necelý tři měsíce byla moc krátká doba. Ten druhej už by měl bejt ok. Ale odpovím otázkou - když hunter, kterej byl na skoro všech screenech z offi před warlockem, nemůže točit 3600 dps, jak je možný, že warlock jo? Pochybuju, že tohle číslo taky někoho napadlo, a skončli by sme ve stejný hádce jako teď, akorát co se týče dps warlocka.

A nakonec, se skoro top supportem je možný točit 3500, když se alespoŇ částečně zbavíme onoho problému s autoshotem. Viz můj výsledek z doby ,,autoshotu instantního". Jediná věc, kterou jsem si nepropočítal, je dmg peta, ale předpokládám, že to by neměl být ten případ, protože peti už jsou nějakou dobu na Insomnii opravený.

Nimral
24-05-2013, 18:49
No když už je to takový OT, tak se přidám se svou troškou - nikdo si nevšímá těch tvrzení, že Wind Serpenti byli nejlepší DPS peti? o.O To, že tu nefungují, křičím už 3 roky :)

Emptúch
25-05-2013, 17:55
Pre (offi) survíka určite,
ale nie na GameNode.

Včom je problém musíš najprv veľa oldskúlových fór pochodiť.

Niečo so surv-spec critom vs. GCD to malo spoločné tuším.

Huntress
27-05-2013, 08:36
A nemělo to náááhodou něco společnýho se špatnym přepočtem dmže boltu kterej už je opravenej? Nemám přístup na dev server (nevím jestli vůbec je) tak to musim vyexpit na live abych to skusil.

Lidi sorry že vám to sem napíšu takhle, možná mi to mod smázne, ALE DOPÍČI CHOVEJTE SE JAKO LIDI A NE JAKO PRASATA sem se k tomuhle 3 stránkovýmu spamu dostal až teď, ale co ste tu předvedli je opravdu moc. Jeden tu vytahuje jakousi tabulku, druhej to hatuje, třetí hatuje oba a směje se tomu...

Chtěl bych poprosit o smazání těhle výlevů, tenhle topic má sloužit k něčemu jinýmu.

A k tý tabulce, a kdepak máte Munkena? Až si empuchu najdeš kdo to byl tak tu chci omluvu za ten 3 stránkovej spam a přiznání že knedlík víš a že ta tvoje tabulka je nějakej výtvor vola co se nevyznal...nejdřív si ty svoje ,,zaručený,, informace z ofiku ověř než tu začneš takhle šťourat.

A nechápu že ste mu tu tabulku vůbec žrali :D dyť je to tabulka noname voslů :DDDD


pápá, zas za tejden se přijdu podívat co ste tu vytrolili

Elenae
27-05-2013, 10:44
Poprosim moderátora o přejmenování tohohle topicu a původní založím znova.
Co se peta týče, taky jsem ho ještě nevyzkoušel na BM, ale údajně by měl bejt opravenej topka na všecky specy. Proč - jde o talent Go for the Throat a to, že tenhle pet sežere 50 focusu na GCD. A že ten focus regen je s 50% critem mrtě velkej :D

Emptúch
27-05-2013, 18:09
třetí hatuje oba a směje se tomu...

A k tý tabulce, a kdepak máte Munkena? Až si empuchu najdeš kdo to byl tak tu chci omluvu za ten 3 stránkovej spam a přiznání že knedlík víš a že ta tvoje tabulka je nějakej výtvor vola co se nevyznal...nejdřív si ty svoje ,,zaručený,, informace z ofiku ověř než tu začneš takhle šťourat.

A nechápu že ste mu tu tabulku vůbec žrali :D dyť je to tabulka noname voslů :DDDD


Máster II.(advanced edition),

Za 1.- ja nehejtujem, ja sa len smejem aký ste vy Fun-Free-Server-Pro Huntri (offi v oblakoch) strašne moc imba skilled a ako perfektne tu fungujú všetky classy, spelly a mechaniky.

Za 2.- Recount je asi tak presný ako keď dám babke podržať tvojho vtáka, povie že má 25gramov(gramov=nie cm), ja viem že to bude podobné, ALE 10 gramov má v reále (tj. WoW Logs). Tam sa to ukáže ešte presnejšie a a zistí sa že to je len 9.96349315 Gramu. Vygoogli si to.

Za 3.- Neviem hrať huntra, viem len to čo som vydel, s huntrov (tých PvE) čo točia uznávam niektorých na Inske,- som vemeno, ale nie až také. Bohužial pre vás, viem si zistiť vaše číselká preto rešpekt: Chealin, Khuzdul, Elenae, Samusin. S PvP čkarov mi nedá nespomenúť: Loryel-hoci je s Wanamare, niečo také ako on som nevidel nikde.

P.S. Som Emptúch(odvodené od Empty), nie Empúch, Díky

harpicmax
28-05-2013, 01:13
no jo emptuch top xD :D :D

jedno video od speedkillu brutalla by SK gaming... hlavne doporucujem pozriet vyslednu tabulku dmg...

- munken top 4230 dps (s herom bez BW) no 4k sa ocividne da - co som spozoroval tak mal thoridal, a vyzeralo to ze mal takmer top, no neda sa to presne urcit

http://www.youtube.com/watch?v=NqORheQREkI

ak by sme zobrali do uvahy, ze sa neda urcit presne ake mali zlozenie party (vidno podla buffov ze tam bol survival, 2. lock na reckle, roguna na EA, so sovou som si neni isty) tak pri top zlozeni party a raidu ake sa pre BM huntra da dosiahnut, s top Eq by sa malo dat dosiahnut 3600+

Huntress
28-05-2013, 07:14
přepsal ses sice s 4 (3230) ale ano máš pravdu.

A Empůchu, víš *****, tak se tu nevyjadřuj, děkuji. To že nedokážeš uznat že ta tvoje tabulka je <>vina mě jen utvrzuje že tu nemáš v týhle diskuzi co dělat, takže orevuár.

Jo a podle těch tvejch wowlogs dal munken 3512 na brutalovi, suport nic moc, thoridal měl.

Takže ano opět se dostáváme k tvé tabulce : JE TO KEC.

Sem netušil že raid leader braves je takovej levák :D

harpicmax
28-05-2013, 10:52
jo huntressi ja som to myslel tak ze to je jeho maximum co dal v tom raide, na konci mal menej to som videl ale chcel som poukazat ze chvilkami sa cez 4200 da vytiahnut :)

harpicmax
30-06-2013, 01:28
co tak ozivit trosku tuto debatu, premazat tie sračky od emptucha a spol a spraivt zas z toho fap room ? :D