PDA

View Full Version : Forum



Slaan
03-03-2013, 15:05
Není škoda zahodit tolik nasbíraných informací uložených na mystiq forku? To se nováčci i zkušenější budou muset znovu ptát na staré věci?
Už z lenivosti jsem si zvykl lidi posílat na mystiq forum do topicu,kde se konkrétní dotaz řešil a kde byl zodpovězen.

Jestli se tyhle věci řešily dopředu,tak se omlouvám,neměl jsem posledních pár týdnů čas moc brouzdat po novinkách mimo bug reportu.

Jen počítám,že dosud není staré forum smazané,takže přinejhorším by šlo alespoň forum insomnie zpřístupnit zamčené..
Byla by škoda tolik nasbíraných informací jen tak zahodit.

Ruzgud
03-03-2013, 16:12
Predpokladam, ze tyto veci se nahrajou i na toto forko :).

sheleronk
03-03-2013, 16:18
Předevčírem ještě staré fórum fungovalo pod ****** , od včerejška je ale i to zrušený .. počítám že nám to ale MystiQ nějak zprovozní.. aspoň na nějaký čas

//tak už to asi zase jde :D

EDIT by Orifox: Tohle sem prosím nepatří. Díky za pochopení.

orifox
03-03-2013, 16:19
Ahoj, bugreport bude postupně přenesený. Data z samotného fora jsem naneštěstí nestihl zazálohovat (netušil jsem, že se ty sekce skryjou). Každopádně mnoho věcí na starém foru bylo neaktuálních a v podstatě odpovídaly stavu před několika lety. Pokusíme se vám v blízké době všechny důležité informace protřídit a znovu sepsat.

Berky
04-03-2013, 23:10
Ahoj, takze rovnou k veci ...
Co je toto proboha za bordel ? Jak je mozne ze se banuje a maze za nazev nebo obrazek projektu, ktery neexistuje ? Nevim jestli se jedna cast uzivatelu s pravy na tuto manipulaci stydi za to ze byli cast jednoho z nejlepsich WOW serveru v CR a ta druha cast nas bere jako odpad, jako immigranty nebo jde o neco jineho. Pokud se ovsem v budoucnu planuje stale banovat za tento "prohresek", nebylo by od veci si nejdrive zamest pred vlastnim prahem.
1.) V "Breaking News" pri prihlasovani na server, vy sami propagujete oba konkurencni projekty.
2.) Pri nalogovani do hry, ctu : "Provozuje (M)".
3.) V novince jmenem "Spojeni Portalu - Pocatek" na strance Gamenode.cz je dalsi propagace.
4.) Pri vyhledani uctu Gamenodecz na Youtube mi vyjede jedine video nahrane na tento ucet, toto video obsahuje jak vizualni propagaci, tak propagaci v popisu videa.
5.) Pri cteni popisu skupiny Gamenode.cz na Facebooku vidim dalsi propagaci.
5.1) Kdyz vam tak trha zily jen cist jmena konkurencnich serveru, proc na vasi Facebook strance vidim "To se mi libi" a pod tim oba konkurencni servery ?
6.) Zapnu momentalne asi jedine armory na Insomnii a co nevidim ?! Znak (M), dale na mne pri kliknuti na Insomnii kouka primy odkaz na (M).
7.) Pri vyhledavani na (M)pedii vidim nejen znak (M), odkaz na stranku, ale dokonce cela tato databaze se podle toho jmenuje.
Pozn. 1: A to nemluvim o milionech prispevku v uzamcene casti tohoto forka ve kterych jsou nazvy obou projektu nespocetne-krat a diky kterym, kdyby se ovsem merilo stejnym metrem, by mohla pulka forka byt potrestana ... + Dalsi "propagace" na ktere si momentalne nevzpomenu ...
Pozn. 2: (M) - Toto neni snaha o propagaci jineho serveru nebo projektu, jedna se pouze o zkratku (Minuly Server).
Pozn. 3: Nechci aby muj prispevek vypadal offenzivne a aby vyvolal nejake vlny utoku. Pouze se snazim ziskat nejake informace v neznamem prostredi a snazim se najit odpovedi na otazky, aby se predeslo nejakemu nedorozumeni.

B3

blackbox
04-03-2013, 23:21
ma pravdu ten chlapec /yawn ... na hodne tvych otazek uz bylo ale odpovezeno a dobre vysvetleno akorat jsou tezko dohledatelne ... tech par jedincu kteri dostali BAN to meli za opakovane porusovani pravidel a nepristojne ofensivni chovani (i pres opakovane upozornovani)....jak to ze zbytek lidi se chova v celku normalne a nema BAN podle me bude konkretne v tomhle pripadu chyba na strane zabanovanych (a maji to navic jen na chvilku aby si srovnali myslenky v hlave a vychladli z prvotniho rozhorceni)

orifox
04-03-2013, 23:38
Rozdíl mezi normálním uživatelem a hráčem mystiqu:

Normální uživatel:
1) přijde na server,
2) přečte si pravidla,
3) chová se podle pravidel.
4) Pokud se mu nějaké pravidlo nezdá, probere to slušně v klidu s administrátory, shrnou se výhody a nevýhody pravidla, důvody jeho zavedení a pokud bude přesvědčivý a bude mít pravdu, administrátoři pravidla upraví. Pokud zjistí že neměl dostatečné znalosti aby byl schopný zhodnotit účel pravidla, pochopí to a hraje dál.
5) Pokud náhodou nějaké pravidlo poruší, přijme varování nebo trest a snaží se tomu dál vyhnout.

Mystiq hráč:
1) přijde na server,
2) nepřečte si pravidla (k čemu taky?),
3) chová se jak se mu zlíbí (pravidla ho nezajímají, vůči adminům nemá respekt - nepotřebuje ho),
4) pokud se mu nějaké pravidlo nezdá .. oh wait .. On vlastně pravidla nečetl, takže taková situace nenastane,
5) porušuje pravidla -> dostane trest,
6) vulgárně se začne domáhat zrušení trestu -> dostane další trest,
7) napíše srdceryvný emocry topic na forum (samozřejmě do sekce kam to vůbec nepatří) -> opět dostane trest,
8) napíše o tom na fejsbůku kamarádům kteří ho litují a jdou na forum nadávat těm zlým tyranským administrátorům.

Je to smutné, ale přesně taková je realita.

Nejde o to vůbec za žádných okolností nezmínit jméno starého projektu. Ale například je problém, pokud hráči mezi sebou propagují odkaz na staré forum, kde nemáme žádnou možnost administrace a jediné k čemu v tuto chvíli slouží, je neřízené pomlouvání nového projektu a uvádění nepravdivých nebo zcela vymyšlených informací, případně rozšiřování bugů atd..